מנטה

מנטה, רשת נוחות מבית דלק.

מנטה היא חברת הבת הגדולה והראשית של חברת דלק ישראל והיא מספקת שירותי נוחות רבים עבור קהל המתדלקים בתחנות דלק ברחבי הארץ, בין השירותים קפה ג׳ו, דואר ישראל ועוד.
חברת דלק ישראל גייסה אותנו לפיתוח אתרי חברות הבנות השונות, כאשר עד כה כולם היו עמודים בודדים בתוך האתר הראשי של דלק. זהו תהליך מיתוגי שלם ששם את חברת דלק ומנטה בחזית מפת האינטרנט הישראלי האיכותי.
אתר מנטה מתאפיין בשילוב של תכנים מאד שיווקיים אך גם שירותיים והשילוב ביניהם, יחד עם עבודה רספונסיבית מקיפה ואיכותית, הפכה את הפרויקט למעניין במיוחד

מערכת איתור תחנות וסניפים

כיוון שמנטה נמצאת בתחנות דלק רבות ומכיוון שהיא מספקת שירותי נוחות מגוונים, שלא כולם נמצאים בכל התחנות, היה חשוב לייצר מערכת סינון עבור התחנות השונות והשירותים הנלווים. לצד זה, המערכת מחברת לניווט ישיר מהטבלה לאפליקציית Waze כך שהגולש במובייל יכול בקלות להגיע לתחנה הרצויה.
כמו באתר דלק הראשי גם פה היה חשוב ליצור מערכת סינון מתקדמת המאפשר לגולש לאתר סניפים של מנטה וסניפים בהם יש שירותים כמו דואר ישראל, DHL, מנטה מרקט וכדומה. כמובן שבתוך העמודים הללו ישנה מערכת סינון פנימית לפי משתניפ כמו מיקום, שם תחנה וכדומה, וממשקים אלו זמינים במובייל בצורה רספונסיבית. 

תמונות במסך מלא - בכל מסך…

הרעיון היה לשים את הצד הויזואלי במרכז, לצד תוכן שיווקי ולכן בחרנו כמעט לאורך האתר כולו לממש תמונות הנפרשות על גבי המסך כולו כאשר במקרים מסוימים המימוש נעשה על ידי תמונה בודדת ולעיתים גלריה שיכולה להציג גם סרטונים במסך מלא.
כמובן כל העמודים רספונסיביים ולכן המימוש והקו העיצובי של המסך המלא המשיך למובייל ולטאבלט. 

אמיר, ברוריה וצוות טיקה,

ברצוני להודות בשמי ובשם חברת דלק על העבודה המקצועית בבניית האתרים החדשים של החברה. תהליך העבודה היה מאד מורכב ומאתגר לאור ריבוי התוכן והצרכים של המותגים והמשתמשים השונים, ואתם ליוויתם אותנו במקצועיות לאורך כל הדרך, משלב האיפיון ועד להשקה, כאשר כל בקשה שהייתה לנו נענתה מצידכם במהירות וביעילות .

תודה לכם על השירות הנפלא, המקצועיות, היחס האישי והסבלנות הרבה.
אנחנו מאד מרוצים מהתוצאה ומקבלים תגובות מעולות על האתרים.

נעמה גלברג קורנבלום, מנהלת דיגיטל ומועדונים בדלק