דלק ישראל

אתר מתקדם לחברת הדלק הגדולה בישראל

חברת דלק הוקמה בשנת 1951 ומאז ועד היום בבעלותה מגוון חברות בנות בתחומי האנרגיה והלוגיסטיקה, מאות תחנות דלק הפרושות ברחבי הארץ, חנויות נוחות, מתחמים קמעונאיים ועוד.
דלק פנו אלינו בכדי לשפר את הנראות שלהם באינטרנט ולצד תדמיתיות האתר היה חשוב להנגיש את השירותים הרבים של החברה וחברות הבנות לציבור הגולשים.
התהליך המקיף כלל מחקר מעמיק אודות חברת דלק, חברות הבנות, ניתוח הצרכים, קהלי היעד ופגישות עם המחלקות השונות בחברה. הובלת פרויקט בסדר גודל כזה הייתה עבורינו חווייה מלמדת וכזו שמיתגה אותנו מחדש על פני מפת חברות הפיתוח המובילות בשוק הישראלי. 

רספונסיב - דלק בכל מכשיר

תהליך האפיון יתייחס למובייל כאל נקודת פתיחה [Mobile First] והיה חשוב לנו ליצור חוויית גלישה המביאה לידי ביטוי מרכיבים עיצוביים וויזואליים אך גם את הפונצקיות והתוכן הקיימים באתר.
כך ניתן לראות במובייל בנוחות עמודים כמו איתור וחיפוש תחנת דלק קרוב וניווט ישיר, מידע על חברות הבנות והשירותים השונים, גישה מלאה למילוי טפסים ועוד פונקציות רבות.
הטמעת העיצוב הרספונסיבי נכתבה מאפס תוך שימוש ב- Zen Grid, saas, js ונבדקה בכל מכשיר. 

iMac Illustration
תעבורה גדולה
אתר דלק ישראל החדש עתיד להתמודד עם תנועה גבוהה של גולשים ולשם כך נערכנו בכמה רמות
iMac Illustration
שיפור ביצועים
הרמה הראשונה הייתה שיפור ביצועים ברמת האתר עם כלים בסיסיים כמו כיווצי קבצי css, js, ושמירת Cache בעמודים רבים, כמובן עבור גולשים אנונימיים
iMac Illustration
תחזוקה
בנוסף, ברמת השרת נעשו פעולות נוספות ושימוש בכלים מתקדמים כמו Varnish וכדומה בכדי לשפר ביצועים.
ניהול פרויקט מול גורמים תוך ארגוניים רבים

בכל פרויקט, ובמיוחד בפרויקט בסדר גודל כזה, ומול ארגון גדול אנו עובדים בשיטה מאורגנת מאד הכוללת שילוב של כלים מתקדמים לניהול פרויקטים לצד פגישות קבועות בהתאם לשלבים [Milestones] השונים.
בפרויקט אתרי דלק פיתחנו ארבעה אתרים חדשים, כולם ברמה מאד גבוהה ובמהלך הפיתוח עבדנו מול גורמים מרובים בחברה עצמה.
את הצלחת הפרויקט כולו אפשר היה לאמוד מחד בעמידת יעדים, מטרות וזמנים, ומאידך במערכת יחסים מופלאה שנוצרה עם בעלי התפקיד הרלוונטים בחברת דלק.

אמיר, ברוריה וצוות טיקה,

ברצוני להודות בשמי ובשם חברת דלק על העבודה המקצועית בבניית האתרים החדשים של החברה. תהליך העבודה היה מאד מורכב ומאתגר לאור ריבוי התוכן והצרכים של המותגים והמשתמשים השונים, ואתם ליוויתם אותנו במקצועיות לאורך כל הדרך, משלב האיפיון ועד להשקה, כאשר כל בקשה שהייתה לנו נענתה מצידכם במהירות וביעילות .

תודה לכם על השירות הנפלא, המקצועיות, היחס האישי והסבלנות הרבה.
אנחנו מאד מרוצים מהתוצאה ומקבלים תגובות מעולות על האתרים.

נעמה גלברג קורנבלום, מנהלת דיגיטל ומועדונים בדלק