חנויות וירטואליות

דרופל זה החופש ליצור וממשק חנויות וירטואליות בדרופל זה החופש לגדול

אנחנו מפתחים חנויות וירטואליות ברמה הגבוהה ביותר ועם מערכת הניהול והפיתוח הגמישה ביותר.
אצלנו תקבלו חנות בעיצוב ייחודי, רספונסיבית ועם מגוון רחב במיוחד של אפשרויות!

  • ניהול מוצרים
  • ניהול מכירות
  • ניהול קטגוריות
  • ניהול מסננים
  • ניהול רוכשים
  • מידע סטטיסטי
  • קופונים ומבצעים
  • מערכת באנרים
  • כלים רבים נוספים
מודולריות וגמישות של המערכת
אחד המאפיינים החשובים ביותר כאשר ניגשים לפיתוח חנות מקוונת הוא היכולת להרחיב את הפונקציונליות של המערכת. כך למשל, פיתוח חנות מקוונת פשוטה שרוצה לגדול עם הזמן וליצור מערך של מועדון לקוחות מתקדם, או שינוי עמוד המוצר בצורה כזו שיתאים לליין חדש וייחודי עם מאפיינים שונים לגמרי מהקיים.
Drupal Commerce היא בדיוק המערכת הזו!
החנות המקוונת של דרופל משלבת מחד את החופש המוחלט בפיתוח בדרופל, לצד הגמישות הרחבה של ממשק החנות עצמה, מה שמאפשר לנו להתאים את החנות בדיוק לצרכים של העסק ולמאפיינים הייחודיים שלו, של המוצרים עצמם ושל קהל היעד.
בנוסף, המערכת נתמכת על ידי קהילת מפתחים גדולה ומגוונת מה שמבטיח עתיד בטוח ועשיר באפשרויות.
ניהול נוח ואינטואיטיבי
לצד ניהול התוכן באתר, חנות מקוונת דורשת ניהול שוטף. למעשה, זהו ניהול חנות אמיתי הכולל ניהול הכנסות וצאות, מלאי, תצוגת המוצרים, תהליך הרכישה ועוד. לכל אחד מאלו ולכולם יחד, המערכת כוללת ממשקי ניהול נוחים וקלים מאד ללמידה ולתפעול המאפשרים גישה רחבת היקף לתהליכים השונים.
כך למשל המערכת מאפשרת ניהול רכישות אבל לא רק לאחר שלב הרכישה אלא מבט מעמיק על כל השלבים וסטאטוס הרכישה. כמו כן, היא מאפשרת ניהול רכישה במידה וקיימת בעיה, טיפול וניהול החזרים ועוד.
את מערכת הניהול אנו משנים ומתאימים לצרכים ולאפיון החנות כך שהניהול יהיה אפילו יעיל יותר.
חנות רספונסיבית
אחוזי הגלישה באתרי אינטרנט מהסלולר הולך ועולה עם השנים ועומד כעת בישראל על כ-40% כאשר אחוזי הרכישה הולכים ועולים גם כן. אם עד כה רכישות סלולריות היו קיימות בעיקר באפליקציות, כעת בעידן הרספונסיביות הן יכולות להתקיים באתרי האינטרנט לולר ללא כל בעיה.
האיכות והמומחיות שלנו בהטמעת עיצוב רספונסיבי באה לידי ביטוי גם בהפיכת החנות כולה, גם עמודי המוצרים, עמוד המוצר, תהליך הסליקה ועוד, לעמודים רספונסיביים קלים ונוחים לשימוש על ידי הגולשים.
אתר חנות רספונסיבי יכול להקפיץ את העסק בכמה רמות בעיקר כיוון שמרבית העבודה השיווקית נעשית דרך כלים הנצפים בסלולר [פייסבוק, ניוזלטר וכדומה] וכך למעשה מעלה את הסיכוי לרכישה בסלולר.
מגוון רחב של יישומים מתקדמים לחנות